BORON

boron-ozellikler

BORON otomatik çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde Boraks, Soda, Bitkisel Sabun ve Aktif Oksijen kaynağı hammaddeler bulunmaktadır.

Türkiye’nin Bor Madeninden

Türkiye’nin Temizlik Ürünü

Türkiye'nin Bor Madeninden Türkiye'nin Temizlik Ürünü

BORON; Türkiye’nin bor madeninden sizler için üretilmiş olan, insana, doğaya ve çevreye saygılı bir temizlik ürünüdür. Doğal mineralli temizlik ürünü BORON; Petrol türevi ve fosfat gibi zararlı kimyasallar ve alerjen parfümler içermez. İnsan sağlığına, doğaya ve çevreye zarar vermez.

Doğal Mineralli Bor Teknolojisi

BORON; yüksek miktarda bor içeren doğal mineralli bir temizlik ürünüdür. Bor mineralleri, birçok farklı şekilde çamaşır temizlik ürünleri, ev veya endüstriyel tip temizleyiciler ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılır.

Neden BORON Kullanmalısınız?

Doğal ve sağlıklı temizlik felsefesiyle yola çıkan BORON, gündelik kıyafetlerden, ev tekstil ürünlerine, hassas bebek giysilerinden, endüstriyel çamaşırlara kadar bir çok farklı ürünün temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Çamaşırlarınızda BORON Etkisi

BORON otomatik çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İçeriğinde Boraks, Soda, Bitkisel Sabun, ve Aktif Oksijen kaynağı hammaddeler bulunmaktadır.