NEDEN BORON?

Naturel ve hijyenik temizlik felsefesiyle yola çıkan BORON, günlük kıyafetlerden ev tekstil ürünlerine, duyarlı bebek kıyafetlerinden endüstriyel çamaşırlara kadar bir çok farklı ürünün temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Doğal mineralli temizlik ürünüdür. Fosfat bulundurmaz. Petrol ve benzeri hammaddeler bulundurmaz. Zararlı kimyasallar bulundurmaz. Alerjen parfümler bulundurmaz. Anti Alerjik ve Antifungal etki sağlar. Çamaşırları yumuşatma niteliği vardır.

Ürün paketinde kullanılan malzeme tamamen geri dönüştürülebilir niteliktedir. Baskıda sarf edilen mürekkep ağır metaller içermez.

Bor mineralleri, farklı şekillerde çamaşır temizlik ürünleri, evsel ya da endüstriyel tür temizleyiciler ve kişisel bakım ürünlerinin imalinde kullanılır.

Çamaşırlarınızda BORON Etkisi Ön yıkama olmadan temizlik sağlar. Renkleri soldurmadan arıtma sağlar. Kireç çözücü etkiye sahiptir. Kireç çözücü kullanmadan makinenizin ömrünü uzatır ve pırıl pırıl yapar. Evsel ve endüstriyel kirlerin temizlenmesinde etkilidir. Ürün içerisinde bulunan bor; leke çıkarma sürecini kolaylaştırma ve beyazlatma, enzimleri dayanıklılaştırma, alkali tamponlama temin etme, suyu yumuşatma ve sürfaktan olarak harcanan gereçin kalitesini arttırma gibi yararlar sağlamaktadır.